Wisła Kraków Sklep

TS Wisła Official Store jest formalnym sklepem z pamiątkami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, organizacji zrzeszającej pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. punkt sprzedaży utworzony został w maju 2019 roku, a do jego kluczowych obowiązków należy popularyzowanie klubu, jego kultury oraz ponad 113-letniej przeszłości. Znajduje się w starej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 nieopodal Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, około 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie mamy swoją kolekcję odzieży, parafowaną symboliką krakowskiego klubu oraz przeróżny wachlarz rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Zaopatrzyć się tutaj można w kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych sympatyków m. in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także souveniry klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Spotkasz u nas casualowe wzory, kolekcję meczową w tym stroje marki adidas. W naszej ofercie mamy oprócz tego wyroby z kategorii VIP, które dopełnią twoją odzież o stonowane, stylowe wzory, a także akcesoria i galanterię do garniturów. Kupując u nas masz również możliwość zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m. in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Na pewno odnajdziesz coś dla siebie!
Poza tym nadal się rozwijamy modernizując sklepik i powiększając jego ofertę o kolejne nowości. Wszystkie wzory projektujemy z myślą o kibicach i trenujących na obiektach TS Wisła.
Zamierzając dotrzeć z naszą ofertą do szerszego grona fanów uruchomiliśmy sklep internetowy. Zaopatrując się w nim uzyskujesz pewność, że starannie zapakowany towar zostanie Ci przesłany w krótkim czasie, nawet w 24h od chwili złożenia zamówienia. Jesteśmy legalnie działającą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

  • ,